Як не переплачувати за газ: у “Нафтогазі” дали пораду українцям

В Україні до 5 числа кожного місяця передавати покази газового лічильника мають навіть ті, хто не проживає в помешканні та не користується блакитним паливом. Інакше доведеться переплачувати за газ.

1866_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

“Чи потрібно передавати показання лічильника, якщо ви тимчасово виїхали з квартири і не використовуєте газ? Так! Це допоможе уникнути некоректних нарахувань. Адже оператор ГРМ (ваш обл- чи міськгаз) може розраховувати витрати на газ “за плановим щомісячним обсягом споживання”, якщо не отримує актуальні дані”, – пояснюють на офіційній сторінці “Нафтогазу” в Facebook.

Ті, хто перебувають за кордоном або наразі не проживають у своєму помешканні, можуть передавати показання лічильника через міжнародний номер або скористатися нашими онлайн-сервісами. Зокрема:

особистим кабінетом на сайті my.gas.ua; ​
прямим входом на https://gas.ua/uk/indicators для швидкої подачі без реєстрації; ​
відправивши SMS на номер 4647; ​
через чатботи у Viber або Telegram
Нагадаємо, в Україні газові компанії карають споживачів, яких підозрюють у втручанні в роботі лічильника. Розмір “штрафу” (донарахування за начебто той газ, що не було обліковано) можуть сягати сотень тисяч гривень. При тому в абсолютній більшості справ суди займають позицію саме газових компаній. А спростувати результати експертизи практично неможливо.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *