Хто в Україні має знижку на оплату комуналки у розмірі 75%

В Україні учасники бойових дій мають право на знижку на оплату комунальних послуг у розмірі 75%. Тобто суми у платіжках для них будуть у чотири рази меншими. При цьому пільга надається незалежно від доходу.

6006_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

ПриватБанк, як будь-який інший банк, має право без згоди клієнта розірвати з ним співпрацю. При цьому залишок коштів на рахунку мають за заявою колишнього клієнта перевести туди, куди він вкаже.

На закриття рахунку без попередження поскаржилася одна із клієнтів “Привату” на спеціалізованому форумі “Мінфін”. “Знаходжуся за кордоном. Приват24 користувалася на регулярній основі, але одного разу просто не змогла туди зайти. Спробувала через браузер. Банк запросив актуалізацію даних. Все пофоткала, відповіла на всі питання. Пройшло кілька днів, нічого не змінилося, в онлайн-банкінг доступ не з’явився”, – заявила вона.

За її словами, загальна сума на рахунках близько 20 000 грн. “Плюс на рахунок “Привату” я отримувала аліменти на дитину та пенсію по інвалідності. З-за кордону рахунки змінити не можу для виплат, скористатися своїми грошима не можу і телепортуватися у відділення банку теж не можу…Я залишилася без грошей”, – поскаржилася клієнтка.

У банку роз’яснили, що картку могли заблокувати, якщо клієнт відмовився проводити фотоперевірку. Це робиться для того, щоб захиститись від можливого шахрайства, незаконного використання банківського рахунку.

“Якщо клієнт не пройде фотоперевірку, а з картки й надалі відбуватиметься зняття готівки за кордоном, банк може ухвалити рішення про розірвання ділових відносин”, – пояснили в ПриватБанку.

Клієнта потрібно перевіряти, якщо:

обсяг готівкових операцій за рахунками відповідає типовому обсягу такого клієнта;
постійно проходять операції з готівкою на великі округлені суми ;
клієнт регулярно змінює дрібні банкноти на великі.
Загалом у переліку кілька десятків критеріїв. Але при цьому свої внутрішні умови мають і самі банки. НБУ створює лише загальні правила, а фінустанова має право їх посилити чи адаптувати під себе, не порушуючи принципи постанови та закону.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *