Ціни на какао злетіли до максимуму

Ціни на какао продовжили зростання після незначного зниження. У зв’язку з цим волатильність вартості цього продукту злетіла до максимуму практично за півстоліття, що може позначитися на ціні шоколаду як в Україні, так і в іншому світі.

8770_50_main-v1710784302.jpg (73.02 Kb)

Як повідомляє Bloomberg, на тлі неврожаю в Західній Африці світ зіткнувся з жорстким браком какао-бобів, через що ф’ючерси на них з початку року зросли приблизно на 160%. Загалом після дводенного падіння майже на 9% 24 квітня ціна какао зросла на 4,5%. На цьому фоні показник 60-денної волатильності виріс до найвищого рівня з 1977 року.

І хоча невизначеність щодо світових поставок зберігається, зміна погоди дає надію на відновлення світового виробництва наступного сезону, через що на початку тижня вартість какао на міжнародному ринку трохи просіла.

“Очікується, що опади, що випали на території Західної Африки цього тижня, підуть на користь майбутньому виробництву какао в регіоні і стануть першою позитивною новиною для врожаю за довгий час”, – стверджують у брокерській компанії ADM Investor Services.

Очікується, що врожай середнього врожаю у регіоні збільшиться до середини травня та досягне повної швидкості до середини червня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *