
Land Rover Defender DakarLand Rover готує хардкорний Defender Dakar. Заряджений позашляховик отримає 635-сильний V8 твін-турбо, а його прохідність стане ще кращою.Екстремальний позашляховик представлять у січні під час ралі «Дакар-2027», а поки опублікували офіційні його фото.Подробиці новинки розкрили на сайті виробника.Назва моделі та місце її презентації натякають, що це серійний варіант ралійного Defender Dakar D7-X, який переміг у своєму класі в цьогорічному марафоні «Дакар». Судячи з фото, дві версії моделі дуже схожі зовні, адже мають збільшений кліренс, додаткову оптику, розширені колісні арки та великі позашляхові шини діаметром 35 дюймів.

Навіть піщаний колір запозичили в гоночного побратима. Капот виготовили з карбону. А от салон Defender Dakar тримають у секреті: зазначається лише, що він буде чотиримісним.
Ford переносить виробництво позашляховиків до США — все через мита Трампа
Відомо, що в основі обох модифікацій лежить заряджений Defender OCTA. Це значить, що новачок оснащений 4,4-літровим V8 твін-турбо потужністю 635 сил.Крім того, новий Defender Dakar отримає посилену підвіску з регульованими амортизаторами Bilstein, посилений захист днища та набір нових режимів для дюн, гравію та навіть для стрибків із трампліну.За матеріалами: Фокус# АвтоМісце для вашої реклами
