У Telegram злетіла кількість фейкових чат-ботів українських банків

У Telegram злетіла кількість фейкових чат-ботів українських банків . Шахраї створюють їх для того, щоб дізнаватися особисті дані українців та красти гроші з їхніх карток .

00_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

Щоб убезпечити себе, слід уважно перевіряти, чи на справжній чат-бот фінустанови ви потрапили . Про це розповіла Олеся Данильченко, заступник директора Української міжбанківської асоціації платіжних систем ЕМА, у коментарі.

“У Telegram необхідно обов’язково перевіряти, чи це той самий бот, яким ви користувалися, чи це оригінальний бот банку. Треба переглядати, чи є там синя галочка, хоча зловмисники навіть навчилися її малювати. Рекомендую: якщо ви раніше не користувалися банківськими чат- ботами , якщо не можете розрізнити, чи не впевнені в цьому, то краще скористатися будь-якими іншими варіантами сервісів. Наприклад, можна зайти в інтернет-банкінг », – пояснює експерт.

Вона зазначила, що Telegram має багато підробок чат-ботів, тому що на платформі є проблеми з блокуваннями. “Вони не так швидко реагують, і кілька днів роботи продовжують своє існування навіть у випадку, якщо вони були вже виявлені і банк подав заявку на блокування”, – сказала вона.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *