Нова Зеландія оголосила про новий пакет санкцій проти рф

Міністр закордонних справ Нової Зеландії Вінстон Пітерс оголосив про новий пакет санкцій проти Росії. Серед них заборона на експорт деяких товарів.

4535_1470475112_sankcii.jpg (59.73 Kb)

Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій на сайті міністерства. Запровадили обмеження цін G7-plus на нафту російського походження; заборонили експорт обмежених товарів до Росії та Білорусі через треті країни. Також ввели санкції проти 61 фізосіб та компаній.

“Для ухилення від санкцій використовуються все більш витончені методи. Націлюючись на методи ухилення, уряд робить внесок у надійність системи санкцій”, – каже пан Петерс. “Нова Зеландія наклала санкції ще на 61 російську фізичну та юридичну особу, включно з тими, хто причетний до мереж закупівель, які ухиляються від санкцій”.

Ці позначення включають організації, які закуповують технології для російської оборонної промисловості, і вищих керівників деяких російських банків. Також під санкції потрапили особи, причетні до закупівлі зброї у Північної Кореї.

“Ці нові санкції є внеском Нової Зеландії в колективні міжнародні зусилля, спрямовані на те, щоб зменшити здатність Росії фінансувати її агресивну війну проти України та забезпечити, щоб Нова Зеландія не використовувалася як канал для ухилення від санкцій”, – каже міністр.

З моменту ухвалення Закону про санкції проти Росії в березні 2022 року Нова Зеландія запровадила санкції проти понад 1600 фізичних та юридичних осіб, а також низку торгових заходів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *