Клієнти Ощадбанку масово скаржаться на списання грошей з карток

Клієнт державного Ощадбанку поскаржився на те, що з його картки несподівано списали 100 грн у доход банку . Як пояснили у фінустанові, такий пункт прописано у договорі про обслуговування картки. Якщо не користуватися рахунком 12 місяців і більше , банк зніматиме по 100 грн щомісяця. Відповідно, щоб цього не сталося, потрібно використовувати карту регулярно.

6121_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

Клієнт назвав такі правила банку шахрайством. Свій відгук він залишив на офіційній сторінці банку у Facebook .

“Після несанкціонованого списання коштів з мого рахунку оператор повідомив, що це нормально, і записано в умовах договору: якщо клієнт не користується своїм рахунком 12 місяців, то банк списує кошти з рахунку в дохід Ощадбанку. Начебто я таке підписав багато років тому. Ви справді збожеволіли, обкрадати людей? Національний банк України, ви в курсі про ці шахрайські дії?” – обурився клієнт.

У банку йому відповіли, що оператор не збрехав і така комісія за обслуговування неактивних рахунків справді існує. Співробітник банку запевнив, що ознайомитись з усіма тарифами можна на сайті банку.

У документах насправді є такий пункт. Тобто списання абсолютно законним, т.к. клієнти мають можливість вільно ознайомитись із тарифами. При цьому в банку раніше повідомляли, що якщо залишок коштів на рахунку менший за 100 грн, комісія в мінус не зараховується .

“Для уникнення подібних списань достатньо хоча б раз на рік провести будь-яку активну операцію “, – порадили у банку. Активними операціями, наприклад, є:

зняття готівки;
розрахунок у торговельній мережі;
розрахунок у інтернеті.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *