Які ціни на валюту побачать українці у листопаді

Українців з листопада можуть чекати активніші, ніж у жовтні, коливання курсу долара. Однак, за прогнозами банкірів, вартість готівкової американської валюти однозначно не підніметься вище за 39 грн , і навіть може залишитися в межах до 38,2 грн.

5093_2477751.jpg (87.79 Kb)

Як розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лісовий, Національний банк (НБУ) після скасування фіксованого курсу долара все ж таки не поспішає відпускати вартість інвалюти у вільне плавання, хоч і поступово послаблює контроль.

“Поточні курси залежатимуть саме від тактики Нацбанку, який може дати трохи більше курсової свободи на міжбанку… Можна з певними застереженнями очікувати, що саме наступного місяця амплітуда коливань стане помітнішою . ​​Від цього залежатиме не лише офіційний курс, а й готівковий курс, який більшою мірою залежатиме від офіційного”, – додав Лісовий.

Проте орієнтовний коридор коливань на готівковому ринку, за його прогнозами, не перевищить межі 38-39 грн/дол . На міжбанку вартість долара коливатиметься в районі 37 грн, вважає Лісовий.

Директор департаменту казначейських операцій Юнекс Банку Ганна Золотько також вважає , що нинішня тенденція до зміцнення готівкової гривні ослабне . Проте банкір упевнена: до 39 грн/дол. курс поки не дійде і в перший тиждень листопада коливатиметься в межах 3 7,6-38,2 грн/дол .

Як попереджає Лісовий, загалом на листопадовий курс валют в Україні ще можуть вплинути непередбачувані фактори. Серед них, зокрема, ситуація на фронті та наслідки можливих ракетних та дронових атак Росії на українську інфраструктуру.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *