Банкомат з’їв ваші гроші: що робити

Monobank став об’єктом критики через заяви своїх клієнтів, які стверджують, що після виконання операції зняття грошей у банкоматі, купюри залишаються всередині, а чекати на повернення коштів потрібно 60 діб. Банк пояснив, що такий термін визначається правилами платіжної системи, і навіть після подання заяви про оскарження, гроші можуть повернутися не відразу.

7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Про це Monobank повідомив у відповідь на скаргу клієнта на спеціалізованому форумі “Мінфін”. “Знімав я місяць тому гроші в банкоматі ПриватБанку карткою монобанку, гроші списало, а купюри не видало … написав в підтримку Моно, сказали чекати 60 днів”, – зазначено у повідомленні.

Клієнт обурений через те, що йому доводиться чекати 60 днів через помилку банку, оскільки на самому банкоматі було написано, що термін очікування становить до 14 днів. У підтримці йому повідомили, що якщо до 1 квітня сума не повернеться, то банк надішле заявку на розгляд скарги, але після майже місяця очікування повідомлення так і не надійшло.

У відповідь банк пояснив, що затримка у вирішенні ситуації виникла через особливості правил платіжної системи. Всі оскарження платежів, пов’язаних з ненаданням послуги або товару, проводяться відповідно до встановлених процедур, які передбачають подачу запиту до платіжної системи на остаточне списання коштів. Цей процес займає до 11 днів після проведення операції, і лише після цього банк може розпочати процес оскарження.

Оскільки був отриманий запит на остаточне списання коштів, банк ініціював процес оскарження операції та зараз очікує відповіді від платіжної системи. Зазначається, що максимальний строк відповіді встановлено на рівні 60 днів, але зазвичай відповідь надходить раніше.

Цей термін встановлено самою платіжною системою, і банк не має можливості впливати на нього. Крім того, банк провів додатковий аналіз ситуації та обіцяє надіслати клієнту детальну інформацію щодо подальших кроків.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *