Експерти виявили 28 криптомільярдерів – ForkLog UA

На 2023 рік у світі налічується шість біткоїн-мільярдерів і 22 мільярдери, чиї активи розподілені по різних криптовалютах. Про це свідчить звіт Henley & Partners.

Аналітики також виявили 88 200 осіб, які володіють цифровими активами на суму понад $1 млн.

Згідно з дослідженням, загальна капіталізація ринку становить $1,18 трлн. При цьому понад 425 млн користувачів мають накопичення в криптовалютах.

“Біткоїн-мільйонери становлять приблизно 46% усіх криптомільйонерів і лише 27% криптомільярдерів. Ця диспропорція виникає головним чином через значні вкладення первинних інвесторів і засновників в альтернативні монети”, – заявив представник Henley & Partners.

США лідирують за кількістю криптомільйонерів, за ними йдуть Індія, Китай та Бразилія.

Експерти стверджують, що криптовалюта являє собою “вершину торгівлі та технологій за останні три десятиліття”. Вони також підкреслили її довговічність і економію, яку вона пропонує для бізнесу.

Крім того, в Henley & Partners склали власний індекс прийняття цифрових активів. Згідно з розрахунками, перші п’ять місць посіли Сінгапур, Швейцарія, ОАЕ, Гонконг і США.

Аналітики підкреслили, що суспільний інтерес до криптовалюти у Сполучених Штатах та Великій Британії високий, але обидві країни відстають у плані регулювання та оподаткування.

Раніше в Bitfinex повідомили про зниження обсягу торгів першою криптовалютою до мінімумів із жовтня 2020 року – показник становив $423 млрд. На думку фахівців, це сигналізує про “падіння довіри до біткойна і ширшого сектору криптоактивів”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *