Bybit підвищує рівень безпеки P2P-торгівлі з запуском Bybit P2P Shield – ForkLog UA

Bybit, одна з трьох найбільших за обсягом криптовалютних бірж у світі, оголосила про запуск Bybit P2P Shield, програми, призначеної для підвищення безпеки користувачів та довіри до її однорангової (P2P) торгової платформи. Bybit P2P Shield пропонує фінансовий захист користувачам, які стають жертвами шахрайства під час проведення P2P-транзакцій на платформі. На цей момент він доступний користувачам в Малайзії, але у майбутньому він буде розширений для користувачів у інших регіонах.

Bybit прагне забезпечити безпечне та надійне торгове середовище P2P всім користувачам. Представники компанії повідомляють про чітке розуміння ситуації з нещодавніми випадками шахрайства, що призвели до втрати деякими користувачами втратили довіру до P2P-торгівлі. Bybit P2P Shield — це значний крок уперед у пом’якшенні цих проблем та забезпеченні безпечної та надійної торгівлі для всіх.

Зміцнення довіри та впевненості у P2P-торгівлі

Bybit P2P Shield є тристороннім підходом до захисту користувачів:

  • Доза впевненості: Bybit P2P Shield дає користувачам можливість торгувати з впевненістю, знаючи, що вони мають систему безпеки через Bybit P2P-трейдинг.
  • Захист від шахрайства: у разі, якщо шахрайство, на жаль, все ж таки відбулось, Bybit P2P Shield пропонує компенсацію, щоб допомогти користувачам мінімізувати свої втрати.
  • Розширення можливостей P2P: Bybit продовжує постійно вдосконалювати платформу та загальний комфорт для користувачів.

Підвищення безпеки при заохоченні пильності

Bybit P2P Shield забезпечує фінансовий захист користувачів, які зіткнулися з шахрайством під час проведення P2P-транзакцій на платформі Bybit. Хоча Bybit P2P Shield пропонує надійний рівень захисту, Bybit продовжує закликати всіх користувачів зберігати пильність та проявляти розумну обережність під час проведення P2P-транзакцій.

Щоб дізнатися більше про P2P Shield, перейдіть до розділу “Оголошення“.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *