Данія збільшила фінансування фонду підтримки України
Фото: Unsplash
Данія збільшила фінансування фонду підтримки України на 2,6 млрд доларів, що посилить бойові можливості нашого війська.
Джерело: президент України Володимир Зеленський
Данія збільшила фінансування фонду підтримки України
Вдячний парламенту, данському уряду та народу Данії за рішення збільшити фінансування фонду на підтримку України на 2,6 млрд доларів, — написав він.
За його словами, цей відчутний внесок ще більше посилить бойові можливості ЗСУ в короткостроковій та середньостроковій перспективі.
Президента також додав, що наша сила — в єдності.
Співпраця України та Данії
Данія підтримає Україну у боротьбі проти російської агресії. Зокрема, країна надає військову техніку та озброєння, в тому числі танки Leopard 2. Данія вже починає тренувати українських пілотів на винищувачах F-16.
Нещодавно Данія запустила соціальну програму інвестиційного фонду для України на 130 млн доларів. Уряд також планував збільшити ліміти та розширити програму фінансової допомоги для України.
На початку травня країна виділила найбільший пакет допомоги для України, до якого увійшло обладнання, яке необхідне для контрнаступу.
Що може гарантувати Україні перемогу у війні
Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович заявляє про три вкрай важливі фактори стійкості, необхідні у перемозі у розв’язаній Кремлем злочинній війні.
По-перше — це стійкість патріотизму та ентузіазму для захисту країни і її свободи українським народом і українськими солдатами, а також мотивація керівництва України і президента Зеленського. Другий елемент стійкості — це постійна допомога для України, яка, на мій погляд, політично сильніша, аніж у багатьох інших випадках до цього впродовж багатьох десятиліть у минулому. І це має не припинятися, аби забезпечити функціонування України як держави та всієї її фінансової та соціальної системи максимально можливою мірою, — зазначив Пленкович.
Прем’єр Хорватії також закликав посилювати військову допомогу Україні.
Без суттєвої військової допомоги від демократичного світу — вона не буде здатною захищати себе на постійній основі у короткій, середній та довгостроковій перспективі, — підкреслив Пленкович.
Пленкович додав, що третій чинник — це стійкість Західних урядів, щоб зберігати соціальну згуртованість і не дозволяти зовнішнє втручання, яке може погано вплинути на політичну єдність.