З 18 вересня будуть зміни у додатку Приват 24

З 18 вересня в ПриватБанку вводяться оновлення, які торкнуться більшості клієнтів банку. Як повідомляє прес-служба банку, головні зміни будуть у додатку Приват 24. Банк готує вихід нових оновлень для IOS та Android.

73_79_pb.jpg (63.4 Kb)

Крім того, більша частина клієнтів зіткнеться з новими правилами відкриття та закриття рахунків, новим доступом по реквізитах та новими типами платежів, а бізнес-клієнти отримають зручніший функціонал.

Зміни у додатку «Приват24»

У меню «Рахунки» клієнти ПриватБанку зможуть:

подати заявку на відкриття додаткового рахунку;
подати заявку на закриття рахунку;
перейменувати діючі рахунки;
отримати реквізити рахунків та поділитися ними у месенджері.

Меню «Реквізити» закриють, а його функціонал перенесуть у «Рахунки». Щоб поділитися своїми реквізитами, клієнтам потрібно буде виконати кілька простих кроків у додатку:

«Послуги — Рахунки — три точки — Реквізити рахунку»;
«Загальний залишок — Рахунки»;
«Загальний залишок — виписка».

У меню «Послуги» з’явиться новий розділ «Податки» для отримання податкового стану розрахунків з бюджетом та сплати податків.
Відобразиться розділ «Податковий платіж». Щоб скористатися послугою, потрібно зайти в меню «Послуги — Платежі — Створити — Податковий», скориставшись шаблоном податкового платежу.

Крім того, користувачам Приват24 буде доступний новий розділ «Відеоінструкцій» з навчальними відео. Доступ до нього відкривається через бічне меню.

Також в оновленому додатку виправлять помилку з призначенням платежу при копіюванні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *