Українські банки отримали право продавати валюту онлайн

В Україні з кінця серпня діють нові правила продажу доларів. Банки отримали право продавати валюту онлайн, також змінилися обмеження щодо валютних депозитів.

5093_2477751.jpg (87.79 Kb)

Про це йдеться у матеріалі. Нові правила, які вже діють:

будь-який українець може купити долари онлайн (на валютну картку, віртуальну валютну картку). Сума – еквівалент 50 тис. грн.;
якщо ви хочете купити долари для того, щоб розмістити їх на валютному депозиті, можна купити долари на суму в 200 тис. грн (раніше діяло обмеження в 100 тис. грн).
Традиційно восени зростає попит на готівкову валюту, що призводить до того, що обмінники, користуючись ситуацією, підвищують суми цінників. Ймовірно, така ситуація спостерігатиметься і у вересні, упевнений фінансовий аналітик Андрій Шевчишин. Прогнозувати вартість долара на осінь, зазначає експерт, важко. Однак точно можна стверджувати: очікувати на падіння гривні не варто.

Національний банк накопичив достатні резерви для того, щоб стримати різкої девальвації гривні. “Нацбанк, маючи рекордні резерви більш ніж у 41,5 млрд доларів, навряд чи допустить обвал гривні до 39-40 грн/дол.”, – зазначив аналітик.

Керівник аналітичного відділу Concorde Capital Олександр Паращій вважає, що курс долара в Україні залишиться в районі 37 грн/дол. Як розповів Паращий у коментарі, поточна стабільність на готівковому валютному ринку України триватиме принаймні до кінця 2023 року. “Прогноз такий, що, в принципі, якихось серйозних змін не буде. Тобто курс буде десь у районі 37 грн за долар до кінця року. Можливі коливання – може, 50 копійок”, – зазначив експерт.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *