Українці у Польщі можуть стати жертвами банківських аферистів

Шахраї в Польщі розгорнули схему, через яку і поляки, і українці ризикують втратити особисті дані та гроші з банківських рахунків. Афера націлена на клієнтів великого польського банку ING Polska. Їм розсилають фейкові повідомлення про нібито закриття доступу до онлайн-банкінгу.

1860_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)

Метою шахраїв є виманювання у жертв ідентифікаційних номерів PESEL, даних про банківську картку та доступи до онлайн-банкінгу. Про це попередила польська група реагування на інциденти комп’ютерної безпеки фінансового сектору Польщі (CSIRT KNF).

“Кіберзлочинці розсилають фейкові SMS-повідомлення з інформацією про нібито закінчення терміну доступу до програми. Посилання в повідомленні веде на небезпечний веб-сайт, де крім банківських облікових даних шахраї також виманюють номери PESEL і дані платіжної картки”, – пояснили в CSIRT KNF.

Крім того, є ще одна схема обману. У ній шахраї прикриваються ім’ям авіаперевізника LOT.

“У підроблених оголошеннях шахраї пропонують продати загублений багаж за привабливими цінами. Потім вони заохочують до проходження короткого опитування, але насправді виманюють дані платіжної картки”, – попередили фахівці.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *