Українці у Литві можуть подати заявку на бізнес-субсидії

Воєнні біженці з України можуть подати заявку до Литовського відділення Міжнародної організації міграції та отримати бізнес-субсидії, або ж розпочати чи розширити власну діяльність у Литві та втілити підприємницькі ідеї. За даними організації, в країні перебуває понад 30 тисяч працюючих українців, а у 2022 році ними було сплачено податків на суму 58 млн євро.

6939_67744.jpg (.95 Kb)

Про це повідомляє литовське видання LRT.

«Українці, які тривалий час перебувають у Литві, працюють і успішно беруть участь у житті литовського суспільства. Зрозуміло, що створити все спочатку непросто, тому ми запрошуємо вас подати заявки, отримати підтримку і створити для себе роботу», — заявив глава МОМ у Литві Ейтвідас Бінгяліс.

Заявки приймають до середини лютого. З них оберуть 20 найкращих та нададуть 3 000 євро, а також три індивідуальні менторські сесії.

«Наша мета — не тільки надати підтримку, але, перш за все, надати знання, щоб люди, які хочуть створити робочі місця для себе і, можливо, для інших, мали достатньо інформації, могли засновувати компанії і реалізовувати свої плани», — сказав Бінгяліс.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *