Українці можуть добре заробити на звичайних речах

Українці можуть добре заробити на звичайних речах. Наприклад, монети, які на перший погляд здаються звичайними, але насправді через свої особливості коштують тисячі гривень.

3855__114055934_groshy1.jpg (.14 Kb)

Такими, зокрема, є монети 25 копійок. Наприклад, за 5000-7000 грн, за даними фахівців ресурсу “Монети-ягідки” , можна продати монету різновиду 5.1Даг 1992 року. Її відрізняють:

середній зуб тризуба – він округлий та товстий;
хвостик букви – знизу він стосується букви Н;
гроно №2 – вона у формі тупокутного трикутника.
гурт – гладкий, без насічок.

25 копійок 1992 року різновиду 4БАМ можна продати за 3000–5000 грн. Цю монету можна дізнатися по опуклому щиту і втиснутому в нього тризубі на реверсі.

“Це рідкісний різновид, нумізмати називають її “Англійський карбування”. Монета виготовлена ​​з помилкою. У неї на аверсі випуклий щит і втиснутий тризуб. Помилка сталася через те, що при розробці ескізів художники неправильно відобразили рельєф, вони затемнили фон і фон. За цими ескізами у Великій Британії виготовили пуансони для карбування монет, після чого відправили на Луганський верстатобудівний завод”, – розповідають фахівці.

До 2000 грн можна отримати за 25 копійок 2003 року різновиду 1ЕАм. Як розповідають фахівці, це рідкісна монета, яка карбувалась для річного набору НБУ.

“Оскільки річний набір так і не випустили, викарбувані 25 копійок відправили в обіг. Більшість 25-копійкових монет, що продаються на аукціонах, знайдені в гаманцях або скарбничках”, – пояснили вони.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *