Україна збільшила виплати дітям загиблих добровольців

З 1 квітня 2024 року уряд України збільшив розміри державної соціальної допомоги для дітей загиблих добровольців. Виплати підвищили до 7800 грн на одну неповнолітню дитину та до 6100 грн на кожну дитину у сім’ях з двома і більше дітьми.

0054_1556035560_atoo.jpg (52.18 Kb)

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України. До цього моменту, діти загиблих добровольців, які не були офіційно віднесені до добровольчих формувань територіальних громад, отримували виплати, які були нижчі ніж ті, що надаються дітям загиблих Захисників та Захисниць України.

Проте, з моменту прийняття рішення у березні 2024 року встановлено нові, підвищені розміри адресної допомоги для цих категорії дітей. А саме тих, чиї батьки не мали можливості вступити до Добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ).

Відтепер, згідно з новими правилами ці діти будуть отримувати державну соціальну допомогу підвищеного розміру. Так, з 1 квітня 2024 року розмір цієї допомоги такий:

7800 грн на кожну неповнолітню дитину;
6100 грн на кожну дитину в сім’ї, якщо є двоє і більше дітей.
Виплати будуть здійснюватися автоматично кожного місяця. Додатково подавати заяви чи інші документи не потрібно.

Це рішення за словами уряду відображає зобов’язання до забезпечення справедливості та соціальної солідарності, а також його здатність реагувати на потреби найвразливіших категорій населення. Особливо тих, хто постраждав через втрату батьків на передовій в захисті країни.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *