У сфері азартних ігор відбудуться великі зміни: законопроект схвалено

В Україні збираються змінити правила видачі ліцензій на організацію та проведення азартних ігор. Робиться це для того, щоб перекрити лазівки для порушення чинного законодавства у цій сфері.

8746_people-playing-poker-3279691-e1594721309650.jpg (40.41 Kb)

Відповідний законопроект №10101 2 листопада 22 голосами схвалив комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Про це повідомив голова комітету Данило Гетьманцев .

За його словами, документ передбачає декілька важливих змін. Зокрема, це:

запобігання повернення ринку азартних ігор компаній, які з початку воєнного стану не сплачували за ліцензії ;
встановлення додаткових вимог до ліцензіатів та підстав для анулювання ліцензій;
збільшення та обов’язковість плати за ліцензії на лотереї до моменту отримання нових ліцензій (зараз відсутність ліцензійних умов стала зручною підставою не сплачувати).
Як додав перший заступник голови профільного комітету Ярослав Железняк , законопроектом також уточнюються норми щодо контрольних закупівель КРАЇЛ (Комісії з регулювання азартних ігор). “Щоб вони реально могли їх здійснювати”, – наголосив нардеп.

Крім того, із законодавства збираються усунути норму, що для ліцензії обов’язково мати досвід роботи саме в Україні. За словами Железняка, її колись пролобіювали під себе деякі оператори лотерей.

“Головним завданням цього законопроекту насамперед можна назвати вдосконалення ліцензування у сфері організації та проведення азартних ігор та державних лотерей з метою недопущення зловживань положеннями чинного законодавства”, – пояснив Гетьманцев.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *