У Женеві пустили з молотка найдорожчий блакитний діамант

У швейцарській Женеві на аукціоні продали рідкісний блакитний діамант за майже 44 млн доларів, що зробило його одним із найдорожчих блакитних діамантів, які будь-коли пускали з молотка. Його вага становить 17,61 карата, а вбудований він у перстень з рожевого золота та платини.

5680_358331_1.jpg (21.58 Kb)

Про це повідомляють Global News. Зазначається: до складу перстня входять ще 2 додаткові діаманти.

“Два інші діаманти мають грушоподібну ограновку вагою 3,12 карата і 3,07 карата відповідно. Три діаманти прикріплені до перстня з платини та рожевого золота 18 карат”, – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується: до продажу перстень перебував у приватній колекції. І ніколи раніше не виставлявся на аукціони.

Винятково рідкісний діамант

Водночас зазначається: проданий на аукціоні блакитний діамант “внутрішньо бездоганний”. Понад те, за даними Prestige, він ще й “винятково рідкісний”.

“Винятково рідкісний блакитний діамант був проданий з молотка в Женеві за 43,8 млн доларів. Що зробило його одним з найдорожчих блакитних діамантів, будь-коли виставленим на продаж в історії аукціонів”, – зазначили аналітики.

Торги пройшли у напруженій боротьбі

Самі ж торги тривали 7 хвилин. Пройшли вони в напруженій атмосфері “між трьома потенційними покупцями”.

“Поки неясно, хто придбав діамант. Троє зацікавлених покупців протягом семи хвилин боролися за те, щоб зробити ставку, яка б дозволила виграти вражаючий дорогоцінний камінь”, – розповіли в Global News.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *