У 2024-му Ethereum має великі шанси перевершити біткоїн

Криптовалюта Ethereum у 2024 році має великі шанси за темпами зростання перевершити біткоїн.

7119_3835cc4c1ffa053b316f9e87de1dce.jpg (40.64 Kb)

Такий прогноз роблять аналітики, зважаючи на майбутнє оновлення у мережі найбільшого альткоїна, пише The Block.

Аналітики одного з найбільших банків США JPMorgan назвали майбутнє оновлення EIP-4844 особливо корисним для так званих мереж другого рівня (2L).

Ці мережі розгортаються поверх основного блокчейну, а до найпопулярніших у мережі Ethereum відносять Arbitrum та Optimism.

Зазначається, що оновлення EIP-4844 має підвищити ефективність 2L-мереж без зміни розміру блоку Ethereum. За рахунок цього нативна криптовалюта мережі може обійти за темпами зростання Bitcoin.

При цьому з початку 2023 курс BTC зріс більш ніж на 160%. За даними однієї з найбільших європейських криптовалютних бірж українського походження WhiteBIT, станом на 17 грудня біткоїн торгується на рівні $41-42 тис. за монету.

Аналітики JPMorgan також зберігають обережність щодо криптовалютних ринків наступного року.

“Оскільки поточне співвідношення ціни біткоїну та його собівартості становить зараз близько 2:1, халвінг значною мірою вже закладений у ціну”, – вважають у JPMorgan.

На думку аналітиків, “найбільшим розчаруванням” децентралізованих фінансів залишається їхня нездатність впровадитися в традиційну фінансову систему, що необхідно для переходу криптоекосистеми від криптовалют до застосування в реальному світі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *