Всесвітня продовольча програма ООН допомагає пенсіонерам

Всесвітня продовольча програма ООН надає допомогу пенсіонерам, які мешкають на території активних бойових дій. Гроші можуть отримувати ті, у кого щомісячна пенсія не перевищує 3000 грн. При цьому ООН доплачує до пенсії суму, якої не вистачає до 3000 грн. Мінімальний розмір допомоги – 100 грн. на місяць.

7341_senior-lonely-man-looking-away-while-sitting-with-f4sbn6d-scaled.jpg (31.73 Kb)

Про це повідомили у Всесвітній продовольчій програмі ООН. Так, на даний момент допомогу отримують близько 260 тис. пенсіонерів, і кожен отримуватиме гроші не менше чотирьох місяців поспіль.

“Зі зростанням цін через війну мільйони людей у ​​регіонах постраждали від бойових дій, їм важко дозволити собі речі першої необхідності, багато хто змушений скорочувати кількість прийомів їжі або купувати їжу менш якісну та менш поживну”, – каже Метью Холлінгворт, Директор Всесвітньої продовольчої програми в Україні.

Європейський Союз є одним із головних партнерів Світової Продовольчої програми України. Минулого місяця вони додатково виділили 6,4 млн. євро на підтримку грошової допомоги незахищеним українцям. Загалом з березня 2022 року Європейський Союз перерахував понад 25 млн. євро і для грошової допомоги, і для надання продуктів українцям, які проживають у прифронтових регіонах або поблизу них.

Грошова допомога є одним із багатьох способів підтримки українців, які постраждали від війни. “Спільний проект Мінсоцполітики, Пенсійного фонду та ВПП дав можливість забезпечити таку підтримку і надати її саме тим громадянам, які точно не мають грошових доплат з інших джерел. Це дозволяє Уряду України та міжнародним партнерам спрямовувати наявний у партнерських організацій фінансовий ресурс найуразливішим літнім громадянам”. , – зазначила перша заступник міністра соціальної політики Дарія Марчак.

Програма фінансується Європейським Союзом із додатковими внесками Норвегії, Швеції та приватних донорів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *