Вже у вересні в Україні без виплат залишаться нові категорії ВПО

В Україні з серпня виплати втратили понад 100 тис. переселенців. Йдеться про тих, хто перебуває за кордоном понад 100 днів або повернувся додому. Вже у вересні правила вкотре посилять і без виплат залишаться нові категорії переселенців.

9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Як йдеться у матеріалі, з 1 вересня виплати також почнуть скасовувати тим, у кого вони були продовжені, за наявності таких критеріїв (для будь-якого члена сім’ї):

купували транспортний засіб, з року випуску якого минуло менше 5 років;
одноразово сплатили товари або активи на суму понад 100 тис. грн: нерухомість, земельну ділянку, цінні папери, віртуальні активи, товари довгострокового застосування, іноземна валюта, банківські метали;
мають на депозитах або в облігаціях внутрішньої держпозики (ОВДП) сумарно понад 100 тис. грн.;
мають у власності придатне для проживання житло площею не менше ніж 13,65 кв. м на особу на території, яка не включена до списку тимчасово окупованих або тих, де ведуться/велися бойові дії;
придбали житло коштом грошової компенсації з місцевого чи державного бюджету;
перебувають у повному державному забезпеченні чи відбувають покарання у місцях позбавлення волі.
Перша заступниця міністра соціальної політики Дар’я Марчак в ефірі телемарафону заявила, що понад 100 тис. переселенців залишилися без виплат із серпня, передає УНІАН. Ухвалені урядом рішення спрямовані на те, щоб, з одного боку, упорядкувати те, кому надається допомога для ВПО та, з іншого боку, сфокусувати надання цієї допомоги саме тим громадянам, які без фінансової підтримки не впораються.

“Тому з 1 серпня набули чинності зміни, якими сфокусовано допомогу саме на ВПО, тобто як це має бути. Тому що, за даними верифікації Міністерства фінансів, 109 тисяч осіб, які отримували допомогу для ВПО, насправді проживали за кордоном. Принаймні 1,5 місяця до 1 серпня вони постійно перебували за кордоном і, найімовірніше, ці громадяни отримують допомогу від інших держав – вони не є внутрішньо переміщеними особами”, – сказала Марчак.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *