В Німеччині хочуть перекроїти правила для біженців з України

Асоціація міст та муніципалітетів Німеччини звернулась з пропозицією кардинально спростити умови працевлаштування українських біженців. Роботу пропонують надавати без знання німецької мови.

6939_67744.jpg (.95 Kb)

Про це йдеться в заяві, опублікованій tagesschau. “Ми все ще надто бюрократичні й негнучкі, коли йдеться про інтеграцію на ринок праці… Заходи щодо інтеграції та вивчення мови мають здійснюватися паралельно з початком роботи”, – заявив свою позицію керівний директор асоціації Андре Бергеггер.

Повинна бути можливість приступити до роботи, не обов’язково проходити мовні та інтеграційні курси заздалегідь, пояснив він. “Ми маємо бути готовими до того, що біженці з України продовжуватимуть приїжджати до нас. Також наразі не очікується, що більшість українців повернуться на батьківщину найближчим часом”, – продовжив Бергхеггер.

У Німеччині працюють лише 19% українських біженців віком від 18 до 64 років.Причина криється у високих соціальних виплатах, які нівелюють мотивацію влаштовуватись на роботу з низьким рівнем оплати праці. Тому в Німеччині хочуть перекроїти правила для біженців з України.

Тимчасовим захистом у ЄС користуються 4,3 млн українців. Переважно люди, що рятуються від війни, осіли в таких країнах, як Німеччина (1,27 млн осіб, 29,5% від загальної кількості) і Польща (951,56 тис. осіб, 22,1%).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *