Відомий криптовалютний аналітик поділився своїми прогнозами

Відомий криптовалютний аналітик і трейдер Міхаель ван де Поппе поділився своїми прогнозами щодо майбутнього ринку та Bitcoin зокрема. На думку аналітика, альткоїни поступово стануть вигіднішими активами для покупки, ніж ВТС. При цьому трейдер підкреслив: все станеться тоді, коли ніхто цього не чекатиме.

0036_22.jpg (96.22 Kb)

Фахівець запевнив, що «ідеальним моментом», виходячи з історичних даних, стане час, коли курс флагмана ринку досягне історичного максимуму. За словами Ван де Поппе, у цей період існує велика довіра до ринків — люди відчувають безпеку для здійснення інвестицій. Саме тоді користувачі й вкладатимуть кошти у цифрові активи, що коштують менше за біткоїн, втім, здаються не менш стабільними.
Міхаель ван де Поппе наголосив, що Bitcoin наразі є очевидним лідером ринку.

«Вартість долара США (USD) падатиме по відношенню до головної криптовалюти. Багато альткоїнів у парі з BTC подорожчають ще до досягнення пікових цінових значень флагманської цифрової монети», — пояснив аналітик.

Щодо стану справ на ринку наразі, експерт заявив, що падіння BTC свідчить про продовження накопичення і консолідації головної криптовалюти на руках в інвесторів. Однак, вважає Поппе, після подолання цього психологічно важливого рівня, Bitcoin може розпочати черговий цикл зростання.

«Вибухова вечірка Bitcoin розпочнеться після прориву $29 700. Доти ми все ще у фазі консолідації. Попереджайте падіння біткоїна та ефіріума, інвестуйте всі кошти, які можете вкласти», — зазначив аналітик.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *