Суд зобов’язав жінку платити батькові аліменти

Таращанський районний суд на Київщині зобов’язав жінку до кінця життя віддавати батькові чверть усіх своїх доходів. Позов із такою вимогою подав сам батько, який стверджує: він потребує допомоги, а дочка ніяк не допомагає.

9790_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)

Про це йдеться у матеріалах справи №2/379/268/23. Так, у вересні 2023 року українець подав до суду проти своєї доньки із вимогою призначити йому аліменти. Свій позов він пояснив тим, що свою пенсію витрачає на ліки і ледве вистачає на харчування. Живе чоловік один. А у серпні переніс операцію, на яку витратив 25 тис. грн.

“Більшу частину пенсії витрачає на ліки, тому на харчування йому ледве вистачає коштів. У зв’язку з чим просить суд стягнути з дочки на його користь аліменти у розмірі чверті її місячних доходів для підтримки матеріального становища, здоров’я та життя”.

Відповідно до Сімейного кодексу, діти зобов’язані утримувати своїх дорослих батьків, якщо вони потребують такої допомоги. При цьому, згідно зі статтею 204 СК України, щоб звільнитися від обов’язку утримувати своїх батьків, потрібно, щоб самі батьки ігнорували батьківські зобов’язання.

“Суд дійшов висновку про стягнення з відповідача на користь позивача аліментів у розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу) щомісяця, починаючи з 01.09.2023 та довічно”, – йдеться у матеріалах справи.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *