Скільки можна заробити на звичайних радянських монетах

Старі монети часів СРСР в основному є просто старими монетами і не становлять жодної цінності. Дорого ж можна продати лише копійки з дорогоцінних металів – наприклад, срібла чи золота.

9790_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)

Про це розповів редактор сайту “Монети-Ягідки” Віталій Ткач. Також, за його словами, цінуються рідкісні монети .

Зокрема, розповів експерт, колекціонери можуть дорого заплатити за монети, наприклад, 1947-1958 років випуску. Однак знайти “у вільному доступі” їх – чи цінні різновиди інших років – практично нереально.

Скільки заплатять за звичайні радянські монети

А ось звичайні радянські монети, які українці все ще можуть знайти у старих гаманцях, у коморах чи горищах, за словами експерта, нумізмати можуть купити за символічну 1 грн. Але якщо ті в поганому стані, навряд можна буде сподіватися і на це.

“З високою ймовірністю це буде іржава монета. Це, а також те, що вона може бути ще й потемнілою, вартості не додає. Навпаки – знижує”, – зазначив Ткач.

Як визначити вартість монети

Втім, якщо є підозри, що наявна монета представляє якусь цінність, її слід показати фахівцю, який проведе оцінку. При чому, зазначив Ткач, зробить це безкоштовно – “оскільки на 99% монета нічого не вартий”.

Знайти таких фахівців можна у тематичних групах та пабликах у соцмережах. Щоб фахівець максимально точно визначив рівень цінності монети, слід відправити йому чітке фото:

аверс;
реверс;
гурту – адже “якщо, наприклад, насічка буде велика або дрібна, це вже різні різновиди”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *