СБУ проводять масові обшуки у декількох областях: що шукають

Йдеться про понад 20 обшуків, які проводять у рамках раніше відкритого кримінального провадження.

1174_unnamed.jpg (24.93 Kb)

Служба безпеки України проводить понад 20 обшуків у кількох областях через зловживання на відновленні енергетичної інфраструктури України.

Як повідомили УНІАН у прес-службі СБУ, правоохоронці за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора проводять слідчі заходи у рамках раніше відкритого кримінального провадження, яке стосується зловживань на відновленні енергетики.

Наразі працівники Служби безпеки проводять понад 20 обшуків у декількох областях. Всі заходи відбуваються з дотриманням чинного законодавства.

Обшуки СБУ – останні новини
Сьогодні вранці стало відомо, що правоохоронці прийшли до виконуючого обов’язки міського голови Чернігова Олександру Ломако. Співробітники Служби безпеки України проводять в квартирі чиновника обшуки.

“Що будуть шукати: напевно, трансформатор, який Чернігів купив, щоб врятуватися взимку після обстрілів орками енергосистеми міста. На якій підставі: рішення Шевченківського суду Києва”, – зазначив він.

Варто додати, що Україна продовжує готуватися до зими. Міністр енергетики Герман Галущенко оголосив, що у разі відсутності нових серйозних пошкоджень через обстріли обмеження подачі електроенергії споживачам запроваджувати не планується.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *