Російські компанії Бубки продовжили співпрацювати з окупантами

Російські компанії, співзасновником яких є олімпійський чемпіон зі стрибків із жердиною та Герой України Сергій Бубка, продовжили співпрацювати з окупантами . Так, 27 липня його сімейна компанія “Фірма Монблан” уклала угоду ще на 73 тис. рублів.

4440_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

На ці гроші компанія продає пальне так званому казначейству так званої ДНР. Схема така, як і у попередніх контрактах: продають талони, які можна використовувати на заправках “Монблану”, йдеться у новому розслідуванні Bihus.Info .

Ще один новий контракт підписано з іншою російською компанією, де офіційно співвласниками також є Сергій Бубка та його брат . Йдеться про фірму “Спортивний клуб Сергія Бубки”.

Основний вид діяльності підприємства – торгівля. Це також клон української компанії, створеної Бубками ще у 1990-х роках у Донецьку.

Як зазначається, 3 липня “Спортивний клуб Сергія Бубки” із так званим медичним відділом так званого міністерства внутрішніх справ так званої “ДНР” підписали контракт на 2 тисячі 250 рублів. За ці гроші “Спортивний клуб Сергія Бубки” має поставити окупантам гумові кліше для друку.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *