ПриватБанк запустив функцію купівлі доларів онлайн

В Україні ПриватБанк запустив функцію купівлі доларів онлайн через “Приват24”. Крім того, вже збільшено ліміт купівлі доларів для розміщення валюти на депозиті – зі 100 тис. до 200 тис. грн. в еквіваленті.

8274_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

“Щоб купити валюту в Приват24, потрібно зайти в меню “Переклади на карти” вибрати гривневу картку, з якої будуть списані кошти та картка в доларах США або Євро, на яку буде зараховано валюту. Якщо клієнт не має валютної картки, інтернет-картки в доларах або євро можна оформити безкоштовно прямо в Приват24 за кілька секунд .

Як НБУ змінив правила

З 29 серпня Нацбанк послабив валютні обмеження:

вперше з початку повномасштабної війни дозволить банкам продавати безготівкову іноземну валюту без підтвердження підстав чи зобов’язань щодо такої операції. Відповідні операції проводитимуться за курсом, встановленим банком, у межах щомісячного ліміту у розмірі 50 тис. грн в еквіваленті в одному банку;
збільшить зі 100 тис. грн. до 200 тис. грн. в еквіваленті щомісячний ліміт на купівлю безготівкової іноземної валюти з подальшим розміщенням на депозит від трьох місяців.
“Такі зміни сприятимуть переорієнтації частини попиту населення з готівкової іноземної валюти на безготівкову, адже операції з продажу безготівкової валюти банками зручніші та безпечніші. Це, зі свого боку, дозволить зменшити різницю між готівковим та офіційним курсом”, – йдеться у публікації.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *