ПриватБанк виграв справу про відшкодування Суркісам

ПриватБанк остаточно виграв справу про відшкодування компаніям, наближеним до родини Суркісів, $350 млн.

7059_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)

Ці кошти через судові позови намагались стягнути з держави, повідомило Міністерство юстиції.

27 березня Верховний суд ухвалив постанову, якою поставлено крапку у тривалій суперечці між шістьма компаніями-нерезидентами, наближеними до родини Суркісів, і Приватбанком, урядом, який було залучено до участі у вказаній справі у якості третьої особи, повідомив Мін’юст.

“Міністерству юстиції України, яке здійснювало захист інтересів України в особі Кабінету міністрів, та Приватбанку вдалося відстояти інтереси України та не дати безпідставно стягнути з держави кошти”, – заявили.

Суд касаційної інстанції задовольнив касаційні скарги уряду і Приватбанку.

Це судове рішення скасовує рішення судів першої та апеляційної інстанцій про забезпечення позову компаній, наближених до Суркісів (Камерін Інвестментс ЛЛП, Саннекс Інвестментс ЛЛП, Таплемон Інвестментс ЛЛП, Берліні Комершіал ЛЛП, Луміл Інвестментс ЛЛП, Софінам Інвестментс), до Приватбанку і Міністерства фінансів про зобов’язання виконання умов депозитних договорів.

“Метою судових позовів було стягнення з держави майже 350 млн доларів США на підставі застосування судом заходів забезпечення позову, тобто без ухвалення рішення по суті спору, без розгляду справи”, – розповів Мін’юст.

Також позивачі намагались у будь-який спосіб вживати всіх заходів щодо якнайшвидшого виконання ухвали суду про забезпечення позову, повідомили.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *