Подальша доля легендарного стрітфуду “Київська перепічка”

Стрітфуд “Київська перепічка”, який є однією з візитівок столиці, і надалі працюватиме у проданій за 150 млн грн будівлі, на вулиці Богдана Хмельницького, 3.

5180_a11db015-6479d32e19c9bdffe51f45b63db8f762.jpg (78.65 Kb)

Про це повідомив директор департаменту комунальної власності Київської міської державної адміністрації Андрій Гудзь.

“Фактично, ми продали другий третій та четвертий поверхи будівлі. Бо всі приміщення на першому поверсі, включаючи легендарну “Київську перепічку”, вже знаходились у приватній власності. Тому із закладами громадського харчування нічого не трапиться – вони продовжать своє існування”, – повідомив посадовець.

150 млн грн від продажу будівлі направлять до спеціального фонду Києва. Гроші з якого використовуються на ремонти й будівництво соціально важливих об’єктів, таких як лікарні, садочки і школи, сказав Гудзь.

“В умовах воєнного стану та обмежених можливостей столичного бюджету такі надходження дуже важливі і є вагомою підтримкою для комунальних закладів Києва”, – заявив посадовець.

8 січня департамент комунальної власності КМДА провів торги з продажу нежитлових приміщень площею 1231,5 кв. м у будинку на вулиці Богдана Хмельницького, 3, який має охоронний статус та є пам’яткою архітектури, повідомили “Суспільне”.

Нового власника зобов’язали укласти договір про утримання будівлі в належному стані з органом охорони культурної спадщини через її статус памʼятки архітектури.

Найбільшу суму за лот – 150 млн грн – запропонувала компанія “Поділ Естейт Менеджмент”.

За даними YouControl, бенефіціаром компанії значиться Людмила Яковлєва. У березні 2023 року вона придбала на торгах кредитну лінію з правом вимоги на завод “Росинка” у Києві.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *