Підприємцям на Харківщині виділять до півмільйона гривень

Держава оновила грантову програму “Власна справа” для підтримки малого та середнього бізнесу. Згідно з оновленими умовами, підприємцям виділять до півмільйона гривень на запуск проєктів у Харкові чи області.

7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Це стало можливим завдяки новим умовам надання грантів через програму єРобота, повідомили у сервісі Міністерстві економіки. Фактично уряд подвоїв фінансування допомоги бізнесу у постраждалому від російської агресії регіоні.

Особливість програми єРобота полягає в тому, що ці кошти не потрібно повертати державі. Їх можна використати для реалізації бізнес-ідеї, запуску власної справи чи інвестицій у вже існуючий бізнес.

Хто може отримати грант?

Крім збільшення обсягів фінансування, уряд вирішив вперше включити до програми єРобота фізосіб, які не зареєструвалися як ФОП і не створюють робочі місця. Таким чином, щоб отримати кошти, необхідно виконати такі умови:

до 75 тис. грн – для підприємців, що ще не зареєструвалися, як ФОП, та не створюють робочі місця;
до 300 тис. грн (до 150 тис. грн для решти регіонів) – мати ФОП і створити 1 робоче місце;
до 500 тис. грн (до 250 тис. грн для решти регіонів) – мати ФОП і створити 2 робочих місця.

“Ми розуміємо з якими викликами кожного дня стикаються підприємці Харківщини. І ми вдячні їм за те, що вони продовжують працювати попри обстріли, відключення світла, руйнування і втрати. Аби підтримати підприємців, ми вдвічі збільшили граничну суму грантової допомоги на розвиток бізнесу за програмою “Власна справа” – до 500 тисяч гривень. Ці кошти можна спрямувати на оплату оренди, обладнання, зокрема й на купівлю генераторів”, – повідомила перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Як отримати допомогу від держави?

Щоб зареєструватися для отримання грантової підтримки за програмою “Власна справа” потрібно мати готовий бізнес-план та електронний підпис. Маючи їх, алгоритм дій наступний:

зареєструватися або авторизуватися в кабінеті громадянина на порталі Дія;
заповнити онлайн-заявку в Дії;
прикріпити бізнес-план за формою;
підписати електронним підписом та надіслати заявку.

Рішення про надання гранту приймає Державний центр зайнятості. При цьому враховується низка чинників, зокрема дані з банку підприємця, його репутація, якість бізнес-плану та зазначені в заяві дані.

За даними Мінекономіки, до програми “Власна справа” вже долучилися понад 17,6 тис. підприємців. Планується, що вони створять понад 38 тис. робочих місць.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *