НБУ ввів в обіг нову пам’ятну монету “Батьківське щастя”

Національний банк ввів в обіг нову пам’ятну монету “Батьківське щастя”, присвячену радості батьківства. Її номінал – 5 грн, проте купити монету можна значно дорожче, за 207 грн.

2328_fc294b2e0eef2e7b198702602ace3b08.jpg (43.63 Kb)

Про це повідомили в самому НБУ. Там зазначили:

монета виготовлена з нейзильберу (сплаву міді, нікелю та цинку);
у квітні буде введено в обіг срібну версію монети.

“Радість батьківства – особлива та ні з чим незрівнянна. Зараз для багатьох українців вона затьмарена війною та, попри все, вони обирають стати батьками. Адже діти – це щастя, наше продовження і майбутнє нашої України. І сьогодні, в перший день весни, Національний банк вводить в обіг нову пам’ятну монету “Батьківське щастя”, – розповіли про закладений у нову монету сенс в регуляторі.

Як виглядає нова монета

На аверсі монети (лицьовій стороні) розміщені батьківські руки, що тримають ноги немовляти – “як символ довіри, захисту та кохання, що з’єднує сім’ю”.

На реверсі (зворотній стороні) зображено сплячу на хмарах серед іграшок дитину. Над нею – брязкальце, що сяє на тлі нічного неба “і дарує спокійні сни, почуття спокою і затишку”.

Де придбати “Батьківське щастя”

Тираж монети – 100 тисяч штук. Купити її в сувенірному пакованні можна в інтернет-магазині НБУ, а також банках-дистриб’юторах:

Укргазбанк;
Радабанк;
Таскомбанк;
Приватбанк.
“Загалом через інтернет-магазин НБУ планується реалізувати 25 тис. пам’ятних монет. Із них у перший день продажу – 15 тис.”, – зазначили в Нацбанку.

Скільки коштує

За даними інтернет-магазину НБУ, продаж монети стартує 13 березня. Ціна – 207 грн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *