Названо надійний варіант переказу грошей з Польщі в Україну

Одним із надійних варіантів переказу грошей з Польщі в Україну є система банківських переказів SWIFT.

9930_71937.jpg (181.83 Kb)

SWIFT використовується, якщо необхідно зробити переказ безпосередньо з банківського рахунку в іноземному банку. У 2023 році Польща посіла друге місце серед усіх країн, з яких клієнти отримували банківські перекази через систему SWIFT: 12% усіх переказів SWIFT були отримані з Польщі.

Наприклад, клієнти банку ПУМБ отримали через SWIFT близько 100 тис. переказів.

Щоб отримати гроші через SWIFT у ПУМБ, необхідно мати рахунок у потрібній валюті. Його можна відкрити як у відділенні банку, так і через інтернет-банк ПУМБ Online. Після чого ви зможете отримати реквізити рахунку — їх потрібно надати відправнику грошей. Банк автоматично зарахує кошти на ваш рахунок після отримання інформації про наявність переказу. Гроші зараховуються без комісії.

Доступні валюти — USD, EUR, PLN, GBP, CZK, CHF.

Терміновість переказу визначається відправником. За терміновими переказами тривалість операції може становити від кількох хвилин до 1 дня, але є окрема комісія за термінове проведення переказу. Стандартний час отримання переказу від 1 до 3 днів.

Найпростіший спосіб відправити гроші через SWIFT — скористатися мобільним застосунком ПУМБ Online. Банк підготував відповідну відеоінструкцію:

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *