На Волині гуляє фейк про виплату грошової допомоги

В Україні, зокрема, на Волині в соцмережах поширюють фейкове повідомлення про те, що начебто для усіх громадян, які залишилися в країні та не виїхали за кордон, виплатять грошову допомогу. За словами аферистів, допомога становить 14 тис. грн.

00_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

Державну допомогу не можна оформити, перейшовши за посиланням на телеграм-канал. Інформацію про виплати від державних органів влади необхідно перевіряти на офіційних сайтах або за телефонами гарячих ліній цих установ, рекомендує проєкт “Брехунець”.

“Увага, українці! Гарні новини для тих, хто залишився в Україні. Сьогодні Верховна Рада ухвалила закон про допомогу всім українцям, які залишилися в Україні. Допомогу у вигляді 14 000 грн зможе отримати кожен українець, який за період війни жодного разу не виїжджав за кордон. Якщо в сім’ї є діти, то на кожну дитину можна отримати ще по 4 тисячі гривень додатково.

Закон починає діяти з 30.09.2023 року. Для отримання допомоги треба заповнити заявку на офіційному сайті. Інструкцію щодо заповнення та офіційний сайт залишили за посиланням”, – йдеться в повідомленні аферистів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *