Німеччина збільшить гуманітарну допомогу Україні

Влада Німеччини збільшить невідкладну гуманітарну допомогу Україні на 20 млн євро. Її спрямують на підготовку до зимового періоду.

0407_864.jpg (38.55 Kb)

Про це повідомила міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок на брифінгу у Києві у понеділок, 11 вересня.

«Ми підтримуємо Україну в її підготовці до зими та збільшуємо ще раз невідкладну гуманітарну допомогу обсягом 20 млн євро. Лише цього року наша гуманітарна допомога сягає 380 млн євро. Ми підтримуємо Україну в її обороні від російської агресії в економічному плані, зброєю та гуманітарною допомогою. Із 22 млрд євро Німеччина є другим донором України у світі», — заявила вона.

Бербок припустила, що влітку було менше атак росії на інфраструктуру України, бо кремль зберігає ракети на зиму — «коли удари відчуватимуться болючіше».

Раніше Державна інспекція енергетичного нагляду Укрaїни повідомила, що понад 5,5 тисячі об’єктів теплоенергетики отримали підтвердження стану готовності до роботи в опалювальний сезон.

В Україні вже відремонтовані та перебувають у ремонті 24 енергоблоки теплової генерації потужністю у понад 4,3 тис. МВт. Це понад 60% від загальної кількості.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *