Латвія продовжує підтримувати біженців з України

Латвія продовжує активно підтримувати біженців з України. Згідно із даними міської думи столиці Латвії – Риги, у вересні порівняно із серпнем кількість одержувачів соціальної допомоги зменшилася на 8% (1270 осіб), а сума використаних коштів — на 15% (357,8 тис євро)

2568_67744.jpg (.95 Kb)

.

Про це пише Baltijas balss.

Порівняно з вереснем 2022 року кількість отримувачів соціальної допомоги зменшилася на 13% (2052 особи), а обсяг коштів на соціальну допомогу — на 15% (361,8 тис. євро).

Столична влада зазначає, що скорочення кількості одержувачів соціальної допомоги пов’язане зі значним зменшенням кількості українських біженців, яким призначається та виплачується соціальна допомога.

Загалом за дев’ять місяців цього року на соціальну допомогу в столиці витрачено 27,1 млн євро, або 78% запланованого обсягу, у тому числі трохи більше 19 млн було виплачено жителям Риги, а понад 8 млн — українським біженцям.

Нагадаємо, що раніше уряд Латвії виділив додаткові 10,3 мільйона євро для підтримки українських біженців, які рятуються від війни, котру розв’язала росія в Україні. Ці гроші покриють витрати місцевих громад на житло, харчування, соціальну підтримку, освіту та інші потреби українців. Кошти будуть компенсацією за період із липня по листопад.

Із урахуванням того, що сформувався залишок коштів від фінансування для підтримки біженців із України, яке виділили раніше, а також запитів від місцевого самоврядування, уряд вирішив додатково надати понад 10 мільйонів євро. Отож, протягом цього року загальна сума на підтримку українців у Латвії склала майже 32,2 мільйона євро.

Нова реальність. Корисна інформація для тих, хто зараз в Україні, чи за кордоном

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *