Курс долара в Україні трохи змінився

Готівковий курс долара в Україні знову трохи знизився. Так, вранці у п’ятницю, 2 лютого, середня вартість американської валюти в банках встановилася на рівні 37,6/38,15 грн (купівля/продаж). За добу курс і в купівлі, і в продажу опустився на 5 копійок. А от офіційний курс, навпаки, дещо підріс.

7916_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

За тиждень, з минулої п’ятниці, здешевлення готівкового долара в покупці становило п’ять копійок, а у продажу десять. Про це свідчать дані профільного порталу.

Національний банк України (НБУ) при цьому підвищив офіційний курс долара. На 2 лютого вартість американської валюти встановлена на рівні 37,6 грн:

на 4 копійки вище за курс, що діяв у четвер, 1 лютого;
на дві копійки дорожче, ніж тиждень тому;
на 63 коп. нижче за рекордний офіційний курс (38,23 грн/дол., було встановлено на 10 січня).

Курс долар-гривня: які ціни на валюту в банках

Серед найбільших комерційних банків 2 лютого найдешевше продає долари Райффайзен Банк – за 38 грн/дол. Найдорожче купити американську валюту – в Універсал Банку (Монобанк) за 38,25 грн/дол.

Купує долари за найнижчою ціною “Універсал” – за 37,15 грн. А найвигідніше продавати валюту 2 лютого у державних Сенс Банку та Ощадбанку (по 37,65 грн за дол.).

На чорному ринку, тобто в приватних оголошеннях про купівлю-продаж валюти, курс долара зрівнявся з банківським у продажу, але залишається помітно вищим у купівлі. Так, американську валюту “з рук” 2 лютого пропонують за ціною 38,03/38,14 грн (купівля/продаж).

В українському банківському секторі очікують, що наступного тижня – 5-12 лютого – готівковий курс долара буде в межах коридору купівлі та продажу від 38 до 39,5 грн. Різниця між курсами купівлі-продажу безпосередньо залежатиме від попиту на готівкову валюту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *