Києвом будуть курсувати нові автобуси

Столичне КП «Київпастранс» уклало договір з турецькою Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. на поставку автобусів в рамках кредиту ЄІБ.

5161_avtobus2-1712320892.jpg (93.4 Kb)

Про це повідомляє AllTransUA.

Видання зазначає, що оголошення тендеру відбулось ще в березні 2021 року, втім розкриття пропозицій доволі багато разів переносилось та відбулось лише у листопаді 2021 року.

Потім оцінку пропозицій призупинили через повномасштабне вторгнення з боку рф, процеси по тендеру відновились лише в 2023 році. Всього учасників торгів було два, другим була компанія Otokar.

Перша партія автобусів має надійти вже за 8 місяців після сплати авансу, а вся партія не пізніше ніж за 22 місяці. Раніше в ЗМІ повідомлялось що мова йде про 85 одиниць. Вартість договору сягне 18,6 млн євро.

Попри те, що в оголошенні не вказується жодної детальної інформації про продукт, видання припускає, що найбільш імовірно Києву будуть поставлені автобуси Anadolu Isuzu Citiport 12 В 2017 році компанія Anadolu Isuzu надсилала до України декілька демонстраційних зразків які подорожували різними містами.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *