Кількість реєстрацій нових ФОПів побила рекорд

Беззаперечним лідером за кількістю нових справ останні роки залишається столиця.

8162_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

У першому кварталі 2024 року рекордні 74 050 нових ФОПів відкрили українці, що на 33,6% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Якщо порівнювати з довоєнним 2021 роком, то кількість збільшилась на 18%, пише “Опендатабот” з посиланням на дані Єдиного державного реєстру.

Зазначається, що беззаперечним лідером за кількістю нових справ останні роки залишається столиця. За перший квартал поточного року у Києві зареєстрували 10 252 нових бізнесів, або 13,8% від загальної кількості. На другому місці Дніпропетровська область з 6,8 тисяч новостворених бізнесів. Замикає трійку лідерів Київська область – 5,7 тисяч нових ФОПів.

Найпопулярніша сфера, в якій реєструють новий бізнес – роздрібна торгівля, на яку припадає чверть ФОП. Серед найбільш запитаних напрямків бізнесу серед українських підприємців також опинилися надання індивідуальних послуг та комп’ютерне програмування.

Бізнес в Україні
За перші три місяці 2024 року через “Дію” відкрили 57 665 нових бізнесів. Підприємцями у 2024 році частіше стають жінки: 58% проти 42% чоловіків.

За словами голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, збільшення кількості фізосіб-підприємців, яке спостерігається в Україні, значною мірою пов’язане з ухиленням від оподаткування та спробами обійти мобілізацію.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *