Яким буде долар сьогодні

Євровалюта залишиться основним інструментом для спекуляцій на готівковому валютному ринку, зазначив аналітик.

7287_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Курс долара в Україні в більшості обмінників фінкомпаній і відділень банків у суботу, 6 липня, перебуватиме в межах коридору: приймання від 40,40 до 40,70 грн/дол. і продаж від 40,80 до 41,10 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв.

Курс євро власники обмінників виставлять у межах: приймання від 43,70 до 44,20 грн/євро і продаж від 44,30 до 44,60 грн/євро, упевнений експерт

“Євровалюта залишиться основним інструментом для спекуляцій на готівковому валютному ринку на цих вихідних”, – вважає Козирєв.

За його словами, війна накладає свій відбиток на поведінку власників обмінників у частині курсоутворення:

“І враховуючи, що попит на готівкову валюту з боку громадян зберігається стабільно високим, – знижувати цінники продажу готівкової валюти обмінникам особливого резону немає. Але і грати “на підвищення” у них зараз особливо не вийде, адже початок нового місяця знову відкрив для охочих прикупити валюту можливість зробити це не тільки “живцем” в обмінниках, а й через купівлю доларів і євро на картки. І оскільки картковий курс банків іноді більш привабливий, ніж готівковий, багато українців цим активно користуються, що знижує попит на готівкову валюту в обмінниках”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *