Як змінився рівень бідності в Україні: дані Світового банку

Дані Світового банку свідчать, що рівень бідності в Україні зріс на 19% лише за останні два роки.

7374_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.

Як змінився рівень бідності в Україні

«За останні два роки рівень бідності в Україні зріс з 5% до 24%, це ставить під загрозу можливість людей старшого віку про себе попіклуватись. Це не лише ускладнює доступ до базових послуг, але й ставить під загрозу здатність людей старшого віку про себе піклуватись», — заявила заступниця міністра соціальної політики Уляна Токарєва.

За її словами, міністерство напрацьовує та планує впровадити Стратегію активного довголіття, щоб оперативно реагувати на потреби таких людей.

Що планує з цим робити Мінсоцполітики

«Мінсоцполітики повинно відповісти відразу на два виклики — допомогти тим, хто цього потребує, та сприяти збільшення тривалості активного життя людей старшого віку», — наголосила вона.

За словами Токарєвої, Мінсоцполітики створює нові послуги та нові програми, які покликані допомогти людям похилого віку залишатися активними учасниками соціуму.

«Люди похилого віку — це не лише отримувачі ресурсів, але й активні учасники життя суспільства. Вони є основою стійкості, і багато хто з них є професіоналами з великим досвідом, які можуть дати важливий поштовх економічному відновленню країни», — сказала Токарєва.

Нагадаємо, експерти стверджують, що в Україні більшій половині громадян не вдається прожити на заробітну плату. У зв’язку з цим частина українців змушена брати мікрокредити, щоб «дотягнути» до наступної зарплати.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *