Як отримати допомогу на опалювальний сезон від держави

В Україні на отримання субсидії можуть претендувати громадяни, доход яких не дозволяє самостійно платити за ЖКП (житлово-комунальні послуги). Це можуть бути як громадяни нашої країни, так і іноземці чи особи без громадянства, якщо вони законно перебувають на території України та проживають у багатоквартирних чи приватних будинках.

9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Як оформити допомогу на опалювальний сезон від держави. Так, для оформлення житлової субсидії в Україні потрібно виконати такі кроки :

1. Отримати та заповнити заяву про призначення житлової субсидії. Заяву можна отримати у місцевому органі соціального захисту населення або завантажити із сайту Міністерства соціальної політики України.

2. Прикріпити до заяви копії документів, що підтверджують доходи та склад сім’ї: паспорти всіх членів сім’ї, трудові книжки, довідки про заробіток, пенсійні посвідчення тощо.

3. Здати заяву з документами до місцевого органу соціального захисту населення.

4. Очікувати на розгляд заяви та субсидії.

Важливо, що з призначенні житлової субсидії враховуються доходи всіх членів сім’ї та його витрати цього житло . Також необхідно враховувати, що субсидія призначається на певний період та потребує переоформлення.

Які документи потрібні для оформлення субсидії?

Заява;
декларація;
Серія та номер паспорта;
реєстраційний номер облікової картки платника податків (укр. – РНОКПП);
адресу та рахунок у банку (у форматі IBAN), на який йтиме виплата (підписати спрощену заяву).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *