Як не купити підробку насіння овочів: корисні поради фахівців

Українцям радять уважно обирати насіння овочевих культур та саджанців багаторічних рослин – оскільки є шанс купити підробку. Найбільш висока ймовірність цього – на ринках та в магазинах, які не мають відповідних сертифікатів якості насіння.

7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області. Там зазначають, що у зв’язку з цим слід завжди:

уважно читати склад насіння на упаковці;
“звертати увагу на упаковку”;
вимагати у продавця показати сертифікат якості.
“На багатьох упаковках часто вказується не вся необхідна інформація. [Зокрема, там мають бути] Країна-виробник, назва фірми, товарний знак, юридична адреса [компанії], де ці насіння упаковувалися, культура, сорт, маса та кількість штук насіння у пакеті, номер партії, рік урожаю”, – розповіли у Держпродспоживслужбі.

При цьому підкреслюється: також важливо не купувати посадковий матеріал на користь. Тому що вже за 2 роки вони не зійдуть.

Де українцям підсовують підроблене насіння

Водночас, зазначається, шанс купити підроблене насіння високий у магазинах, які не мають відповідних сертифікатів якості. А крім того, на ринках.

“Головне управління Держпродспоживслужби попереджає садівників та городників про можливість підробки насіння овочевих культур та саджанців багаторічних рослин, особливо, якщо купувати посадковий матеріал на ринках та в магазинах, які не мають сертифікатів якості на насіння”, – розповіли там.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *