Франція фінансово підтримає критичну інфраструктуру України

У Єлисейському палаці заявили, що Франція візьме на себе зобовʼязання допомогти Україні, підтримавши наші місцеві органи влади та критичну інфраструктуру. Йдеться про суму в 650 мільйонів євро.

7047_relationsfranceukraine.jpg (23.47 Kb)

Ці кошти зокрема підуть на підтримку української енергетичної інфраструктури, яку продовжує атакувати країна-агресор РФ. Про це пише Le Monde.

Для того, аби Україна отримала цю суму, президенти Володимир Зеленський та Еммануель Макрон у п’ятницю, 7 червня, підпишуть дві угоди.

Зазначається, що перша з них має дозволити надати Французькому агентству розвитку кошти у розмірі 400 мільйонів євро у вигляді кредитів та ще 50 мільйонів у вигляді пожертв до 2027 року для “розширення своєї діяльності в Україні”. Це дасть Парижу можливість надавати Києву підтримку в енергетичному та транспортному секторах.

Друга угода стосуватиметься створення фонду підтримки критично важливої інфраструктури України. Йдеться про виділення 200 мільйонами євро для підтримки французьких компаній у майбутніх тендерах у галузях енергетики, транспорту, водопостачання та санітарії, охорони здоров’я та сільського господарства.

Ці кошти будуть використані для фінансування важливих проєктів, для зміцнення енергетичної інфраструктури України, яка зараз є мішенню для Москви.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *