ФГВФО повідомив про припинення виплати вкладів Банком Камбіо

Фонд гарантування вкладів планує за 30 днів припинити виплату гарантованих сум вкладникам ПАТ “Банк Камбіо”. Річ у тім, що Фонд, згідно із законодавством, склав ліквідаційний баланс і звіт про виконання ліквідаційної процедури банку.

0063_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Про це повідомили у самому ФГВФО. Закликавши вкладників банку, які ще не отримали відшкодування за своїми вкладами, звернутися до банків-агентів Фонду за гарантованою сумою.

“Фонд інформує про майбутнє затвердження ліквідаційного балансу ПАТ “Банк Камбіо” та початок процедури припинення виплат гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ “Банк Камбіо”. З моменту оприлюднення цього оголошення (1 липня. – Ред.) процедура припинення виплат гарантованої суми відшкодування триватиме не понад тридцять днів, після чого ліквідаційний баланс ПАТ “Банк Камбіо” буде затверджено, а виплати вкладникам – припинено”, – йдеться у повідомленні.

При цьому там наголосили: спадкоємці вкладників банку можуть направити письмове звернення до Фонду на отримання відшкодування на підставі свідоцтва про право на спадщину лише протягом 20 днів після оприлюднення оголошення Фонду. Якщо ж зробити це пізніше, грошей отримати не вдасться – адже ФГВФО не проводитиме відповідних відшкодувань.

Нагадаємо: до категорії неплатоспроможних “Банк Камбіо” було віднесено наприкінці 2014 року. “Невиконання зобов’язань перед вкладниками та кредиторами та численні порушення нормативно-правових актів регулятора стали причинами віднесення банку до категорії проблемних та призначення куратора – службовця Національного банку”, – повідомили тоді у Національному банку.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *