Економічне становище українських біженців в Європі: опитування

З-поміж іншого, у Європі збільшилася кількість українців, які змогли влаштуватися на роботу.

6939_67744.jpg (.95 Kb)

Економічне становище українських біженців за кордоном значно покращилося в порівнянні з травнем 2023 року. Про це свідчать данні опитування від Info Sapiens.

Так, кількість українців за кордоном, яким не вистачає грошей на їжу чи одяг зменшилася на 10%, якщо порівнювати з тим же опитуванням, проведеним у травні минулого року. Крім того, значно зросла кількість українських біженців, які отримують вищі доходи, ніж до початку повномасштабної війни. Якщо у листопаді 2022 року їх було 43%, то в даний час понад 60%.

Збільшилася також і кількість людей, які мають роботу за кордоном – з травня 2022 року до січня 2024 року їх частка зросла з 39% до 45%. Крім того, зменшується частка тих, хто не шукає роботу, а також людей, які невдоволені обсягом соціальних виплат.

“Це пояснюється, зокрема, вищим рівнем працевлаштування та зростанням доходів”, – пояснюють у результатах дослідження.

Про дослідження: в грудні 2023 – січні 2024 року дослідницька агенція Info Sapiens провела опитування українських біженців. Опитування проводили за вибіркою за допомогою SMS-розсилки із посиланням на онлайн-анкету. Загальна кількість опитаних – 1000 осіб.

Українські біженці за кордоном: останні новини
Раніше стало відомо, що у новій редакції закону про допомогу громадянам України, влада Польщі планує врегулювати питання, які стосуються перебування українських чоловіків призовного віку у країні.

Напередодні спільнота українських біженців – “Український Європейський Фронт” – провела акцію на підтримку України в Берліні. Вимагали передати Україні більше зброї та нагадали європейцям про страхи війни.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *