ДПС перевіряє діяльність незареєстрованих магазинів у соцмережах

В Україні Державна податкова служба закрила великий онлайн-магазин у Instagram. Він мав аудиторію більше 100 тис. осіб, при цьому власники бізнесу його не зареєстрували.

00_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

Про це написав на своїй сторінці в Telegram голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев. “Громадянки вже зареєстровані. Діяльність продовжують, але вже в білій та через PPO. Настійно рекомендую всім працювати чесно. Сплачувати податки дешевше, ніж платити штрафи та мати справу з податковою та поліцією”, – написав він.

Як зазначають у Державній податковій службі, податківці перевіряють діяльність таких незареєстрованих магазинів, зокрема у соцмережах. “Всі випадки досліджуються та перевіряються працівниками податкових органів, а у разі підтвердження наданої інформації вживаються відповідні заходи щодо реагування, у тому числі податкові перевірки”, – зазначають у відомстві.

Сьогодні соціальні мережі Facebook, Instagram та інші інтернет-майданчики стали бізнес-платформами з потужними маркетинговими інструментами, якими використовуються для дистанційного продажу товарів або надання послуг.

В результаті перевірок, зокрема, вдалося встановити цілу низку фактів порушення закону. На Івано-Франківщині встановлено факт надання послуг валютно-обмінних операцій без державної реєстрації суб’єкта господарювання.

На Хмельниччині встановлено факти господарської діяльності через мережу Інтернет без державної реєстрації як фізичною особою-підприємцем.

Виявлено провадження на Дніпропетровщині господарської діяльності з продажу мобільних аксесуарів та тютюнових виробів з ознаками фальсифікованої продукції без наявності дозвільних документів та державної реєстрації як суб’єкта господарювання.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *