Для українців суттєво зросла субсидія на дрова та вугілля

Для того, щоб кожна родина, яка обігріває в зимовий період житло дровами чи вугіллям, могла впевнено пройти зимовий період, в листопаді 2023 року Уряд ухвалив рішення про суттєве підвищення допомоги на придбання твердого пічного палива.

9196_drova.jpg (56.13 Kb)

Про це пише Мінсоцполітики.

Відповідно до розробленої Мінсоцполітики постанови, був запроваджений проєкт, у рамках якого додаткову фінансову підтримку отримали понад 363 тис. домогосподарств (понад 278 тис. — за рахунок коштів державного бюджету і ще понад 85 тис. — за рахунок коштів УВКБ ООН).

Загальна сума додаткових виплат в рамках експерименту становить майже 2,8 млрд грн, з них — майже 1,9 млрд грн за кошти держбюджету.

Нагадаємо , рамках реалізації спільного з міжнародними партнерами проєкту — нормативи для опалення житлового приміщення на опалювальний сезон 2023−2024 були збільшені в середньому в 4 рази, а граничний розмір субсидії на тверде пічне побутове паливо на одне домогосподарство — в 2,3 рази і відтепер може досягати 16 234 грн на рік (раніше він становив 6 973 грн на домогосподарство на рік).

Після прийняття вищезазначеної Постанови Уряду № 1173 середньорічний розмір цих виплат збільшився майже втричі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *